2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Warmińsko-mazurskie
  6. Zakupy - Olsztyn
Katarzyna
Dodane Dzisiaj o 13:42

Specjalista ds. zakupów - Jutrzenka Dobre Miasto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Dobre Miasto

Poszukujemy osoby energicznej, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego nowego zadania.

 Dołącz do nas jeśli:

  • Szukasz firmy, w której możesz pracować na równych i uczciwych warunkach

  • Chcesz być częścią zespołu, na który możesz liczyć w każdych okolicznościach

  • Lubisz wyzwania i chcesz aby praca była jednocześnie pasją

 Twoje obowiązki:

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do obecnych i potencjalnych dostawców oraz porównywanie otrzymanych ofert

  • Negocjowanie umów z dostawcami

  • Zamawianie surowców i materiałów pod bieżącą produkcję

  • Ustalanie i kontrolowanie terminowości i jakości dostaw surowców i materiałów

  • Rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień

  • Nadzorowanie poziomu zapasów materiałów i surowców

  • Poszukiwanie i realizowanie inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z redukcją kosztów materiałowych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami oraz procesami zakupowymi

  • Współpraca z innymi działami firmy, w celu zapewnienia ciągłości dostaw

 Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dobra organizacja pracy, dokładności i systematyczności

  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Znajomość MS Office, w szczególności programu Excel

  • Nastawienie na długoletnią współpracę

 To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie - umowa o pracę

  • możliwość finansowania kursów i szkoleń niezbędnych do rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami

  • zdobywanie doświadczeń w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: bony świąteczne, paczki świąteczne, spotkania mikołajkowe dla dzieci

  • miłą i otwartą atmosferę pracy

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 817465711