2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Wielkopolskie
  6. Zakupy - Kalisz
Dodane 08 maja 2024

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy agencją rekrutacyjną Personnel Recruitment sp. z o.o., w której wspomagamy klientów na terenie całej Polski w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie, dla jednej z firm produkcyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce: Kalisz

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Analiza ofert, ustalanie cen i warunków współpracy z dostawcami

  • Monitorowanie rynku usług i towarów w celu pozyskania nowych dostawców/produktów

  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień

  • Udział w projektach i współpraca z innymi działami oraz poszukanie rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów

Co jest niezbędne?

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - kontakt z zagranicznymi dostawcami

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, orientacja na wyniki

  • Znajomość systemu Office, Excel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne warunki finansowe

  • Dofinansowanie do nauki języków

  • Ubezpieczenie na życie

  • Elastyczny czas pracy

Zaaplikuj!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Personnel Recruitment Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 914225030