2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Dolnośląskie
  6. Zakupy - Wrocław
  7. Zakupy - Psie Pole
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TERMO-PRECYZJA specjalizuje się w produkcji przemysłowych czujników temperatury oraz dystrybucji aparatury kontrolno-pomiarowej.

Do naszego działu realizacji, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za proces zakupowy.

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa procesu zaopatrzeniowego Firmy: poszukiwanie źródeł zakupu i ofert na komponenty potrzebne do produkcji, negocjacje warunków współpracy, składanie zamówień pod bieżące zapotrzebowanie, monitorowanie wskaźników zakupowych i prowadzenie oceny Dostawców.
  • Pozyskiwanie ofert od Dostawców krajowych i zagranicznych.
  • Realizacja zgłaszanych zapotrzebowań
  • Stałe weryfikowanie na rynku poziomu cen kupowanych przez Firmę materiałów, prowadzenie negocjacji cenowych.
  • Budowanie jakościowych relacji z obecnymi Dostawcami i poszukiwanie nowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • mile widziane doświadczenia w pracy w obszarze zakupów.
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności w stabilnej firmie,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
  • praca w systemie jednozmianowym 7:30 – 15:30

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ

Prosimy o dopisanie w dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 739237531