2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Podkarpackie
  6. Zakupy - Rzeszów
Dodane 20 maja 2024

specjalista ds. zakupów

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma VELIKA to pasja, doświadczenie i zaangażowanie. Tworzona jest przez zespół ludzi, którzy w każdej chwili służą swoją wiedzą, a także doświadczeniem, aby sprostać wyzwaniom jakie stawia aktualny rynek.

Obecnie poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko

Specjalisty ds. Zakupów

Zadania:

  • sporządzanie zapytań ofertowych

  • wyszukiwanie potencjalnych dostawców

  • przygotowywanie analiz porównawczych,

  • weryfikacja bieżących stanów magazynowych,

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami,

  • reklamowanie towarów

  • opracowywanie planu zakupów

  • udział w procesie pozyskiwania nowych dostawców

  • optymalizacja kosztów,

  • raportowanie działań,

wymagania:

  • komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy,

  • motywacja i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętności negocjacyjne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w dynamicznym i otwartym zespole,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 916473723