2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bestwinka
Dodane Dzisiaj o 09:29

Specjalista ds. wycen

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bestwinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W DEWRO produkowane są wysokiej klasy drzwi, które cieszą się wielkim uznaniem słynnych polskich Inwestorów i Generalnych Wykonawców, przez co wybierane są do najdroższych obiektów, jakie budowane są obecnie w Polsce.

W związku ze wzrostem zamówień rozwijamy zaplecze administracyjno-biurowe.

Aktualnie prowadzimy nową rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. wycen drewnianej stolarki otworowej

Miejsce pracy: Bestwinka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

·         analiza zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej,

·         przygotowywanie ofert cenowych w zakresie stolarki otworowej drewnianej,

·         przygotowywanie i wysyłanie zleceń produkcyjnych wg. wyceny i zestawienia stolarki,

·         ścisła współpraca z pracownikami obsługującymi działy: inwestycje, umowy oraz sprzedaż,

·         inne bieżące prace biurowe takie jak: obsługa kserokopiarki, obsługa telefoniczna i mailowa klientów, rozwiązywanie bieżących problemów,

·         Wykonywanie innych bieżących zleceń od przełożonych,

WYMAGANIA:

·         wyższe wykształcenie techniczne lub minimum 2 lata doświadczenia,

·         znajomość obsługi komputera, w tym arkusza kalkulacyjnego (obligatoryjne),

·         mile widziana znajomość rysunku technicznego,

·         skrupulatność, sumienność,

·         umiejętności analityczne,

·         umiejętność pracy pod presją czasu,

·         wysoka kultura osobista,

OFERUJEMY:

·         stabilne i bezpośrednie zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         pracę od pon.-pt. w godzinach 07.00-15.00,

·         możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego

·         stałe wsparcie doświadczonego zespołu i współpracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DEWRO Wróbel sp. j. z siedzibą w Bestwince 43-512 przy ul. Braci Dudów 42 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DEWRO Wróbel sp. k. z siedzibą w Bestwince 43-512 przy ul. Braci Dudów 42 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych będzie DEWRO Wróbel Sp. K. z siedzibą w Bestwince, ul. Braci Dudów 42, tel. 032 2140934; Cel przetwarzania Pani/Pana danych osobowych- na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego; Dane osobowe, których przetwarzanie jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/ Pana, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jedynym odbiorcą Pana/ Pani danych osobowych jest DEWRO Wróbel Sp. J. Dane osobowe osób, które nie przejdą pozytywnie procesu rekrutacji zostaną usunięte bądź poddane anonimizacji w momencie zakończenia rekrutacji na dane stanowisko. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Bestwinka,

Śląskie

Śląskie, Bestwinka
ID: 915741430