2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świdnik
Temared
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Lokalizacja

Świdnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

W związku z rozwojem działalności aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w przygotowywaniu wycen i ofert handlowych dla klientów

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Administrowanie zamówieniami w systemie

  • Monitorowanie płatności

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w sprawach zamówień, terminów realizacji i transportu

  • Kontakt z pozostałymi działami firmy w celu sprawnego przepływu informacji.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie wsparcia sprzedaży/obsługi klienta

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość innego języka obcego

  • Atutem będzie doświadczenie w obsłudze aplikacji sprzedażowych typu ERP

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych

  • Pełne wsparcie merytoryczne i techniczne ze strony zespołu

  • Benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość wykorzystania języka obcego w praktyce

  • Szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy

  • Niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Temared Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością siedzibą w Świdniku (Al. Lotników Polskich 1, 21-040 Świdnik).

W CV prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Świdnik,

Lubelskie

Lubelskie, Świdnik
ID: 918203577