2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mikołów
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Wynagrodzenie

4 651 - 6 117 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

Koordynowanie operacji sprzedażowych

Zakładanie dokumentacji dla danego zamówienia, przejrzyste prowadzenie historii zamówienia i bieżące kompletowanie dokumentów

Weryfikowanie prawidłowości zakupów pod konkretne zamówienie tj. gatunki, ilości, ceny zakupu, ceny sprzedaży

Przyjmowanie FV zakupowych Wystawianie dokumentu WZ dla Klienta Wystawianie FV sprzedaży

Stały kontakt z handlowcem oraz z Klientem Kontrola zamówień i stanów magazynowych Pozyskiwaniu transportu na platformie logistycznej TRANS.EU - pod odpowiednim szkoleniu

Zarządzenie obszarem sprzedaży za pomocą programu handlowego Insert Subiekt nexo PRO Praca stacjonarna

WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w wsparciu administracyjnym sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży stalowej

Bardzo dobra organizacja własnej pracy

Nastawienie na aktywne wsparcie działu handlowego w codziennych zadaniach Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY: Współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem w branży stalowej z ponad 30 letnim doświadczeniem

Umowę o pracę

Interesującą pracę w rozwijającej się rodzinnej firmie ze stabilną sytuacją

Praca w dni robocze od 8:00 - 16:00

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 918020021