2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Jelcz-Laskowice
Dodane 08 maja 2024

Technik | Pracownik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

8 000 - 8 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz średnie wykształcenie techniczne i doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu? Znajomość mechatroniki, elektryki czy automatyki to to, czego potrzebujemy.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej rekrutacji, jeśli praca w tym obszarze jest tym, na czym się znasz i co lubisz.

Fabryka znajduje się w Jelczu-Laskowicach, ale zapewniamy dojazd pracowniczy z wielu sąsaidujących miejscowości m.in. z Brzegu, Oławy, Strzelina, Wrocławia, Namysłowa, Oleśnicy, Sycowa, Grodkowa, Mąkoszyc, Wiązowa czy Skarbimierza.

Badania KANTAR Polska mówią, że to najlepszy Pracodawca w regionie. Dlaczego? Bo stawia na dobrą organizację pracy - szanuje Twój czas i umiejętności.

Twoje zadania:

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń

  • realizacja planu przeglądów i remontów maszyn

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i analiza przyczyn awarii

  • wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn oraz instalacje nowych maszyn do procesu produkcyjnego

  • aktualizacja dokumentacji technicznej

Jaka jest nasza oferta dla Ciebie?

  • stabilna umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • wynagrodzenie, które regularnie wzrasta

  • premia roczna i dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie

  • preferencyjny leasing na nowy samochód bardzo solidnej marki

  • karta sportowa

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej Rodziny

  • dostęp do platformy, na której zbierasz punkty i wydajesz na wybrane przez siebie benefity

  • dofinansowanie do wakacji oraz świąteczne paczki

A dla tych, którzy chcą się rozwijać - sponsoring certyfikowanych kursów:

FANUC ROBOT, CNC, PMC, MITSUBISHI PLC, STEROWNIKI MOTION, OMRON PLC, STEROWNIKI MOTION, EMT AUTOMATYKA I MECHATRONIKA (AM1-3), SIECI PRZEMYSŁOWE (SP1-6), BEZPIECZEŃSTWO MASZYN (BM1), MECHANIKA i BUDOWA MASZYN (PKM1), HYDRAULIKA (H1-2).

Wyślij nam swoje CV, zawsze warto porozmawiać o szczegółach.

Wyjaśnimy Ci wszystko telefonicznie i pomożemy przygotować się do osobistej rozmowy z Twoim Przełożonym, aby wypadła ona jak najlepiej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 911038035