2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Oliwa
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Ubezpieczeń – Dział Klienta Detalicznego

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis firmy:

Jesteśmy trzecią co do wielkości multiagencją ubezpieczeniową na polskim rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze ubezpieczeń majątkowych.

Jeżeli jesteś ambitnym człowiekiem, chcesz dołączyć się do naszego zespołu, rozwijać się i osiągać cele razem z nami – aplikuj na dane stanowisko!

 Co oferujemy:

Ø  Umowa o pracę

Ø  Pełen etat

Ø  Praca stacjonarna

Ø  Szkolenia zawodowe

Twój zakres obowiązków:

·       Obsługa klienta

·       Sprzedaż ubezpieczeń w siedzibie klienta

·       Administracja dokumentów

·       Weryfikacja merytoryczna dokumentów ubezpieczeniowych

·       Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Nasze wymagania:

·       Wykształcenie minimum średnie

·       Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Umiejętność pracy pod presją czasu

·       Odpowiedzialność, zaangażowanie, konsekwentność w działaniu

·       Sprawna obsługa programu MS Office

Mile widziane :)

·       Uprawnienia OFWCA

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

·       Praca w młodym i dynamicznym zespole

·       Przyjazna atmosfera pracy

·       Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

·       Dofinansowanie zajęć sportowych

·       Prywatna opieka medyczna

·       Ubezpieczenie na życie

·       Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi (prosimy o podanie kwoty brutto w treści CV lub wiadomości) poprzez wybór: „Aplikuj”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 918222955