2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Sącz
FAKRO
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Tworzenia Instrukcji Montażowych

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Nowy Sącz, ul. Węgierska, FAKRO

Zadania:

  • obsługa Programów Adobe Ilustrator  (wykonywanie obrysów)

  • tworzenie Instrukcji Montażu i Użytkowania dla produktów FAKRO

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • dobra znajomość programów Adobe Ilustrator, Adobe Indesign (mile widziane portfolio)

  • biegła obsługa komputera

  • wykształcenie minimum średnie (techniczne)

  • zdolność myślenia techniczno-montażowego

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • kursy językowe

  • dofinansowanie kart sportowych

  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU

  • dofinansowanie opieki medycznej

  • parking pracowniczy

  • bonusy świąteczne

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 918001800