2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Bronowice
Angelika Haberny
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. telefonicznego pozyskiwania Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Przeczytaj nasze ogłoszenie i bądź częścią #DONEteam!

Wszystkiego nauczymy Cię w trakcie 6-miesięcznego szkolenia (w pełni płatnego). Na początek wystarczy, byś mówił/a w języku angielskim na poziomie min. B1.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Indywidualnie dopasowaną ścieżkę kariery,

  • Pakiet benefitów - MultiSport, ubezpieczenie grupowe Nationale Nederlanden i medyczne,

  • Świętujemy sukcesy - bierz udział w tematycznych imprezach integracyjnych czy eventach wyjazdowych,

  • Elastyczność - po okresie onboardingu możesz pracować w modelu hybrydowym, dostosowując harmonogram do swoich potrzeb.

 Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i rozwijanie portfela Klientów - będziesz odpowiedzialny/a za utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy,

  • Aktywna sprzedaż ładunków na giełdach transportowych i realizacja ustalonych planów sprzedażowych,

  • Prowadzenie negocjacji z Klientem.

Spróbuj swoich sił! Do zobaczenia na rozmowie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 919529691