2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczytno
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. Technicznych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Szczytno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. Technicznych

Miejsce świadczenia pracy: Szczytno

Nr ref. rekrutacji: 293/237/OLS/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • zadania związane z eksploatacją sieci gazowej oraz ewidencją majątku sieciowego oraz prac i zdarzeń na sieci,   współpraca z klientami w zakresie obsługi układów pomiarowych i redukcyjno-pomiarowych

  • zadania w zakresie procesu przyłączeniowego klientów grupy przyłączeniowej BI, bez konieczności rozbudowy istniejącej sieci gazowej, w tym monitorowanie ustalonych terminów

  • uzgadnianie dokumentacji technicznej inwestycji w zakresie przyłączy od istniejącej sieci gazowej i punktów gazowych dla klientów grupy BI, udział w uzgadnianiu pozostałej dokumentacji technicznej,   współpraca przy przygotowaniu propozycji budżetowych w zakresie działań eksploatacyjnych, remontowych i modernizacyjnych majątku sieciowego,   współpraca przy rozliczaniu zadań inwestycyjnych i remontowych, w tym przygotowanie dokumentacji majątkowoksięgowej

  • gospodarka i ewidencja środków ochrony indywidualnej i urządzeń wykorzystywanych w eksploatacji sieci gazowej, nadzór nad bieżącą konserwacją i przeglądami; udział w przygotowaniu propozycji budżetowych i inwestycyjnych w tym zakresie

  • zadania związane z uzgadnianiem dokumentacji projektowej, dokumentacji branżowych oraz opracowaniem warunków technicznych

  • sporządzanie raportów, analiz, projektów pism

 Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie średnie (pożądane wyższe techniczne)

  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o zbliżonym profilu

  • znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i eksploatacji sieci dystrybucyjnych i/lub umiejętność administrowania zasobami sprzętowymi, środkami transportu i zapleczem kubaturowym, umiejętność obsługi spraw pracowniczych,

  • podstawowa wiedza z zakresu gazownictwa,

  • dobra znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, odpowiedzialność w działaniu

 Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do 03 czerwca 2024

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 918928536