2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Osie
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Technicznych

Lokalizacja

Osie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SOKOŁÓW - NET Sp. z o.o. to największa sieć delikatesów mięsnych w Polsce.

W celu świadczenia usług na wysokim poziomie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Celem stanowiska jest wsparcie techniczne sklepów firmowych.

Zakres zadań:

·        prowadzenie dokumentacji serwisowej;

·        akceptacja faktur do płatności;

·        współpraca z serwisantami;

·        przyjmowanie i koordynowanie zleceń napraw ze sklepów

·        Zlecenie awarii serwisom zewnętrznych

Wymagania stawiane kandydatom:

·        dobra znajomość pakietu Office;

·        wykształcenie techniczne

·        skrupulatność

·        zaangażowanie w naukę nowych umiejętności i dodatkowych kompetencji;

·        prawo jazdy kat. B

·        dobra organizacja pracy;

·        umiejętność pracy w zespole;

·        Znajomość układów chłodniczych F gazy – mile widziane

·        uprawnienia SEP G1 do 1 kV – mile widziane

Oferujemy:

·        umowę o pracę

·        stabilne zatrudnienie w firmie z długimi tradycjami;

·        wynagrodzenie motywacyjne, zawierające m. in. premie;

·        możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

·        zwiększenie wpłaty na PPK ze strony Pracodawcy;

·        dodatkowe świadczenia dla pracowników: karty przedpłacone, opieka medyczna Medicover od 1 zł oraz ubezpieczenie na życie.

 Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SOKOŁÓW Net Sp. z o.o. z siedzibą w Osiu, przy ul. Dworcowa 8 A moich danych osobowych zawartych w przesłanym/złożonym przeze mnie cv/liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które dotyczy moja aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Osie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osie
ID: 915197568