2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds techniczno-finansowych.

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Oferta dotyczy pracy w małym przedsiębiorstwie budowlanym zajmującym

się termomodernizacją budynków. Praca w fajnym zgranym zespole :)

Wymagania niezbędne : prawo jazdy kategoria - B, wykształcenie wyższe lub student

Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne: mgr inż. / inż. budownictwa lub student

Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, skrupulatność,

dobra znajomość pakietu MS Office;

Codzienne zadania:

praca w arkuszu kalkulacyjnym:

  • rozliczenia z zamawiającym;

  • zlecanie robót podwykonawcom;

  • rozliczanie podwykonawców;

  • rozliczanie dostawców;

  • korespondencja z zamawiającymi/inwestorami;

  • zbieranie oraz weryfikacja ofert od dostawców i podwykonawców;

Po szkoleniach do uzgodnienia, do wyboru:

  • pomoc przy przygotowaniu kosztorysów ofertowych;

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczych

  • analiza dokumentacji technicznej z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów; analiza dokumentacji przetargowej oraz SIWZ;

  • kosztorysowanie

Zalety dla pracownika:

Różnorodność zadań – praca na styku technologii i finansów zapewnia szerokie spektrum zadań,

od analizy danych finansowych po zarządzanie projektami technicznymi,

co sprzyja rozwojowi kompetencji multidyscyplinarnych.

Możliwość wpływu na decyzje strategiczne – jako specjalista ds. techniczno-finansowych będziesz miał realny wpływ na kształtowanie strategii firmy, co jest nie tylko satysfakcjonujące, ale również rozwijające.

Stałe szkolenia i rozwój zawodowy – firma zobowiązuje się do inwestowania w rozwój zawodowy pracowników.

Co można się nauczyć:

Zarządzanie finansami projektów technicznych – zdobędziesz umiejętności w zakresie planowania budżetowego, prognozowania oraz kontroli kosztów projektów technicznych, co jest cenione w wielu branżach.

Analiza danych i raportowanie – nauczysz się analizować.

Zarządzanie ryzykiem – rozwijanie umiejętności identyfikacji, analizy i zarządzania ryzykiem w projektach, co jest kluczowe dla zapewnienia stabilności finansowej firmy.

Praca zespołowa – zdobędziesz doświadczenie w pracy w interdyscyplinarnych zespołach,

co poprawi Twoje umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

Zrozumienie przepisów i regulacji – nauka interpretacji oraz stosowania przepisów prawa finansowego i technicznego, co jest istotne w kontekście zgodności działania firmy z obowiązującymi normami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 866650913