2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Końskie
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej _FAŁKÓW

Lokalizacja

Końskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem G.M.B.T. Magnus S.A. do naszego zespołu obecnie poszukuje energicznego i ambitnego kandydata/tki na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży Zagranicznej. Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję rozwijać się w obszarze sprzedaży międzynarodowej, budować relacje z klientami zagranicznymi i aktywnie uczestniczyć w ekspansji rynku.

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Miejsce pracy: Skórnice, gm. Fałków

 Twoje obowiązki:

·        Obsługa zagranicznego klienta, utrzymywanie dobrych relacji z klientem, dbanie o dobre imię marki,

·        Prowadzenie negocjacji handlowych i  warunków współpracy,

·        Realizacja planów sprzedażowych,

·        Udzielanie informacji i wyjaśnień, dbanie o właściwą realizację procesu (po)sprzedażowego,

·        Obsługa transportów załadunkowych,

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

·        Doświadczenia na podobnym stanowisku ( mile widziane w sprzedaży międzynarodowej)

·        Znajomości języka angielskiego w stopniu swobodnie komunikatywnym -wymagane

·        Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, pozytywnego nastawienia i utrzymywania dobrych relacji z klientem,

·        Znajomości obsługi pakietu MS Office

·        Samodzielności i nastawienia na realizację celu,

·        Dobrej organizacji pracy,

Kandydatom oferujemy:

·        Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        Praca na samodzielnym stanowisku w młodym zespole,

·        Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

·        Konkurencyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Końskie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Końskie
ID: 893151262