2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Świdwin
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem angielskim

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdwin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma Bis-Pak od ponad 30 lat dostarcza swoim klientom opakowania najwyższej jakości, które skutecznie zabezpieczają ich produkty i promują marki. Jesteśmy na bieżąco z trendami i innowacjami technologicznymi, dostosowując naszą ofertę do potrzeb rynku.

Nasze opakowania wykonujemy z polipropylenu, idealnego dla branży spożywczej. Opakowania posiadają możliwość wtopienia etykiet IML. Działamy zgodnie z systemem BRC, gwarantując bezpieczeństwo i zgodność z normami.

W związku ze stałym rozwojem naszej sieci sprzedaży opakowań poszu

  • Specjalista ds. Sprzedaży z językiem angielskim

Wymagania:

Wykształcenie: średnie

Język: bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, mile widziany inny język dodatkowo

mobilność: prawo jazdy kat B Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją wyniku

Chęć uczenia się i samorozwoju

Dokładność i skrupulatność

Doświadczenie w handlu

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i zagranicznym – bez podziału na regionizację. Aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych. Budowanie relacji z klientami poprzez profesjonalną i przyjazną obsługę,

Monitorowanie rynku klientów w branży opakowań z PP.

Przygotowywanie i dopasowanie oferty do klienta w oparciu o istniejące produkty.

Rozwój oferty produktowej Firmy, tworzenie nowych projektów, wzorów opakowań z klientem.

Budowanie relacji z klientem.

Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych – spotkania, wyjazdy do klientów, rozmowy telefoniczne, spotkania zdalne.

Kreowanie dobrego wizerunku Firmy na rynku.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy oraz w miarę potrzeb wyjazdy do klientów.

Lokalizacja

Świdwin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świdwin
ID: 918238426