2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grzegórzki
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży w nowym salonie Cyfrowe.pl w Krakowie

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Cyfrowe.pl to największa specjalistyczna firma z branży e-commerce w Polsce, oferująca sprzęt fotograficzny i sprzęt do filmowania. Od 2003 roku prowadzimy sklep internetowy oraz 6 sklepów stacjonarnych w miastach Gdańsk, Warszawa, Katowice, Poznań oraz Łódź. Pracują u nas pasjonaci, specjaliści i eksperci. Wspólnie realizujemy własną pasję pomagając naszym klientom robić coraz lepsze zdjęcia i filmy.

Otwieramy nasz kolejny salon sprzedaży w Krakowie i w związku z tym szukamy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Kilka słów o stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży w Cyfrowe.pl ma bezpośredni kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Stwarza to doskonałe warunki do doskonalenia umiejętności interpersonalnych związanych z nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji z klientami różnych segmentów. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za zapewnienie właściwej realizacji procesu sprzedaży, prezentacje produktów i budowanie wizerunku Spółki w nowo otwartym salonie.

Twoje zadania:

  • Obsługa sprzedaży oraz obsługa posprzedażowa

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami Spółki poprzez doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu

  • Zapewnienie porządku i ekspozycji towarów w sklepie stacjonarnym

  • Prowadzenie efektywnej komunikacji z klientami Spółki, m.in. obsługa zapytań telefonicznych, korespondencji mailowej, przygotowywanie ofert handlowych

  • Rozwijanie wiedzy własnej z zakresu oferowanego asortymentu

  • Udział w szkoleniach, targach, warsztatach i innych spotkaniach branżowych z klientami

Nasze wymagania:

  • Znajomość sprzętu foto / video - warunek konieczny

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta indywidualnego

  • Doświadczenie w  branży foto-video mile widziane

  • Sprawna obsługa komputera, pakietów biurowych

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Znajomość sprzętu audio-video - mile widziana

Jesteśmy nowoczesną firmą z fajnym zespołem ludzi, którym tworzymy warunki do realizowania swoich pasji. Tak wiem… brzmi trochę jak folder marketingowy każdej firmy. Jednak nie bez powodu pracownicy Cyfrowe.pl podkreślają atmosferę, jako podstawowy atut pracy. Może dlatego, że jedną z głównych wartości, jakie wyznaję to chęć przychodzenia do pracy i angażowania się w realizację celów z przyjemnością i zapałem. W pracy spędzamy ogromną część naszego życia – niech więc będzie przyjemna. Satysfakcję dają nam kolejne wyzwania i osiągane cele, nawet jeśli czasem bywa ciężko od natłoku spraw do zrobienia - nie nudzimy się :) .

Tempo rozwoju powoduje wdrażanie nowych procedur i narzędzi niezbędnych dla utrzymania porządku i sprawności całego przedsiębiorstwa. Pomimo tych elementów, które przypominają organizacje korporacyjną, najważniejsze są dla nas relacje, indywidualne pasje, zespołowe cele i zaufanie.

  Zapraszam, Jarosław Banacki – właściciel i Prezes Zarządu

Dołączając do naszego Zespołu zyskasz:

  • Zatrudnienie w nowo otwartym salonie w Krakowie

  • Ciekawą pracę w pobliżu fotografii i sprzętu foto-video i audio-video

  • Pracę w ciekawej i przyszłościowej branży od poniedziałku do piątku

  • Elastyczną i sprawną organizację pracy

  • Możliwość rozwoju - podejmowanie samodzielnych wyzwań, prowadzenie projektów itp.

  • Umowę o pracę

  • Wdrożenie na stanowisko pracy poprzez program onboardingowy

  • Możliwość współpracy z zaangażowanymi ludźmi i pasjonatami fotografii

  • Podstawowe według nas benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport czy dofinansowanie ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Zniżki na cały nasz oferowany asortyment

  • Możliwość udziału w programie poleceń pracowniczych, gdzie można polecać swoich znajomych do pracy u nas, a my nagradzamy to bonusami finansowymi

  • Możliwość udziału w całej masie ciekawych projektów takich jak staże międzydziałowe (w czasie pracy oczywiście) czy szkolenia fotograficzne

  • Możliwość działania w firmowym klubie sportowym z kilkoma dyscyplinami sportowymi

  • No i generalnie oferujemy brak nudy i masę eventów, integracji i innych inicjatyw HR'owych :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 915244346