2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kielce
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista ds. Sprzedaży / Podstawa + Premie

Wynagrodzenie

7 750 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

W Tutlo jesteśmy zawsze o krok do przodu!

Budujemy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne pozwalające nauczyć się (a nie tylko ciągle uczyć!) języka angielskiego!

Naszą firmę tworzą zaangażowani i kreatywni ludzie, którzy wykorzystując swoje umiejętności, doświadczenie i rewelacyjne pomysły, chcą wdrożyć je w życie. Działamy zespołowo, łącząc wszystkie kompetencje w najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się też błędów, bo wiemy, że aby się rozwijać, trzeba testować. Dlatego sprawdzamy, wyciągamy wnioski i budujemy nasze doświadczenia.

Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Aktualnie poszukujemy: Specjalista ds. Sprzedaży

Lubisz i potrafisz rozmawiać z klientami? Kręci Cię zdobywanie nowych kontaktów i opowiadanie o sprawdzonych i skutecznych rozwiązaniach? Cenisz sobie niezależność i elastyczność działania w pracy? Jeśli tak, to świetnie! Praca w dziale sprzedaży Tutlo to gwarancja swobody, partnerskiej atmosfery i bonusów równych Twojemu zaangażowaniu.

Wykręć z nami najlepsze wyniki i korzystaj z niezwykłej energii zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie rozmów handlowych na wideokamerach

  • realizacja planu sprzedażowego

  • doprowadzenie do zamknięcia sprzedaży jak największej ilości spotkań

Nasze wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub Call center.

  • Praktyczna znajomość technik sprzedażowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • gotowość do pracy stacjonarnej w biurze

  •  Realizacja planów sprzedażowych

  • W głównej mierze zaangażowanie, motywacja i dyspozycyjność w godzinach 11 - 20

  • Umiejętność adaptacji do zmian, determinacja do osiągania celów

  • Ambicja na więcej niż 7000 złotych miesięcznie.

To oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4 750 zł + prowizje ( 3 000 - 8 000 zł )

  • Dostarczamy TOBIE umówionych klientów na spotkania. Mamy trzy etapowy system pozyskiwania, ocieplania i weryfikacji leadów. Ty zajmujesz się samą sprzedażą

  • Praca na leadach , obdzwonka kontaktów, umawianie spotkań, opieka posprzedażowa ? to nie u nas  - od tego wszystkiego masz ludzi - Ty zajmujesz się prowadzeniem spotkań.

  • Wsparcie zespołu, team leadera i trenera już od pierwszego dnia,

  • Różne benefity - od dofinansowania Twojej karty na siłownię, przez dostęp do platformy rozwojowej Mindgram, po Pizza Day i relaks w game roomie.

Podoba Ci się nasza propozycja?

Naciśnij "Aplikuj" i do usłyszenia :)

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 913764337