2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Ochota
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży KAM Handlowiec (Dywany)

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SZUKAMY PRACOWNIKA OD ZARAZ

ЗАПРОШУЄМО ПРАЦІВНИКІВ З УКРАЇНИ

O nas:

Jesteśmy producentem dywanów, chodników, wycieraczek oraz dystrybutorem mebli i dekoracji. Swoją fabrykę posiadamy w Turcji w Gaziantep. Na rynku jesteśmy ponad 20 lat ale w Polsce od 3 lat. Naszą ambicją jest by każdy w kraju i w Europie kojarzył naszą markę z dywanami i dodatkami wysokiej jakości. Jeżeli szukasz miejsca w którym gdy firma rośnie to Twoja pensja też to trafiłeś w dobre miejsce.

Szukamy handlowca do powiększenia naszego zespołu od zaraz.

Siedziba firmy: Warszawa Włochy (Okęcie)

Branża: dywany, chodniki, wykładziny i produkty pokrewne.

Praca od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie 3500 zł netto + prowizja.

Na początek umowa zlecenie następnie umowa o pracę ale możemy przedyskutować inną formę zatrudnienia.

Zapewniamy:

  • Bazę klientów

  • Samochód służbowy

  • Miesiąc wdrożenia

  • Przejrzysty system prowizji + premii od określonego obrotu

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenia rozmów handlowych

  • Realizacje celów sprzedażowych

  • Dbanie o kontakt ze stałymi klientami

  • Wprowadzanie klientów do systemu CRM lub Excel

  • Raportowanie

  • Wizyty w siedzibie firmy raz na tydzień lub dwa

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży min 2 lata/kanał tradycyjny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (jeżeli masz doświadczenie w dywanach/wykładzinach - duży plus)

  • Znajomość komputera na poziomie zaawansowanym

  • Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość programu WAPRO będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość CRM/Excel

  • Kreatywne myślenie

  • Działanie pod presją czasu

  • Sumienność, otwartość, szczerość, a także wysoka kultura osobista

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918207132