2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Opolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Komorno
Dodane 19 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu w hotelu i restauracji

Lokalizacja

Komorno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług hotelowo – konferencyjnych (konferencje, bankiety, imprezy okolicznościowe, eventy, wesela),

  • Współtworzenie planu marketingowego i sprzedażowego dla całego zespołu Dworek Komorno

  • Podtrzymywanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Gośćmi,

  • Przygotowywanie ofert oraz pakietów konferencyjnych i bankietowych, dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb Gości,

  • Prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacji,

  • Nadzór nad przebiegiem organizowanych wydarzeń,

  • Realizacja polityki i strategii sprzedażowej według założonych budżetów,

  • Tworzenie i aktualizowanie bazy danych klientów, monitorowanie działań konkurencji,

  • Pełnienie funkcji reprezentacyjnych i budowanie pozytywnego wizerunku

  • Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,

    • Umiejętność pracy pod presją zadań i czasu,

    • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

    • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office,

    • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej oraz umiejętność pracy zespołowej.

    • To oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji,

      • Pełne wdrożenie na stanowisko,

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (wg preferencji),

      • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje i umiejętności,

      • Bardzo dobrą atmosferę budowaną na szacunku i koleżeństwie,

      • Premie uznaniowe nagradzające zaangażowanie i wkład w realizację założonych celów,

      • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Lokalizacja

Komorno,

Opolskie

Opolskie, Komorno
ID: 895659730