2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Świętokrzyskie
  6. Logistyka - Brzeziny
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma zajmująca się sprzedażą oraz wynajmem rusztowań i szalunków budowlanych poszukuje pracownika do działu logistyki i sprzedaży.

Zakres Obowiązków:

  • realizacja zamówień towaru,

  • dbałość o jakość dostaw,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności dostaw,

  • aktywne poszukiwanie oraz weryfikacja nowych klientów,

  • nawiązywanie długotrwałych relacji handlowych,

  • przygotowywanie raportów,

  • wprowadzanie danych do systemów,

  • rozliczanie klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność posługiwania się pakietem Office w stopniu bardzo dobrym, w szczególności programem Excel na poziomie zaawansowanym,

  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00,

  • samodzielna organizacja pracy,

  • sumienność, dokładność, staranność, uczciwość,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • umowę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym,

  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera w pracy,

  • dogodne warunki pracy: komfort i bezpieczeństwo, atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów.

Miejsce pracy:

Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług AMED-BUD Sp. z o.o.

Brzeziny, ul. Komunalna 3, 26-026 Morawica

www.amed.com.pl

Lokalizacja

Brzeziny,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Brzeziny
ID: 917993691