2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrzeszów
Dodane 10 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży, handlowiec, praca w biurze

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków :

  • Przyjmowanie zamówień i przekazanie ich do realizacji na magazyn oraz do działu wystawiania faktur

  • Prowadzenie i poszerzanie obecnych baz klientów oraz tworzenie nowych baz

  • Aktywna sprzedaż poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z klientem

  • Budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z aktualnymi i nowymi klientami;

  • Tworzenie ofert motywujących do zakupu produktów

  • Badanie potrzeb klienta poprzez rozmowy telefoniczne,

  • Wyszukiwanie nowych rynków zbytu

  • Planowanie sprzedaży na bieżący miesiąc oraz na kolejne miesiące

  • Raportowanie aktualnych wyników pracy,

  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych,

Nasze wymagania :

  • Znajomość asortymentu naszej firmy

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów telefonicznych prowadząc rozmowę przez etapy sprzedaży zakończone zamknięciem sprzedaży

  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera i podstawowych programów

  • Energia i entuzjastyczne podejście do pracy z ludźmi;

  • Otwarty umysł oraz zdolności szybkiego przyswajania wiedzy

  • Umiejętność kreatywnego myślenia,

  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży na odległość

  • Pozytywna energia i optymizm,

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie -  prowizja od sprzedaży co daje możliwość nieograniczonych dochodów adekwatnych do wykonanej pracy (podział w zyskach)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stałe godziny pracy 8-16 lub do uzgodnienia

  • Praca stacjonarna w biurze,

  • Wolne weekendy,

  • Brak nadgodzin,

  • Zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych,

  • Szkolenia wprowadzające oraz poszerzające kompetencje

  • Szeroki wachlarz szkoleń z zakresu marketingu, psychologii sprzedaży i rozwoju osobistego.

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca;

  • Przyjazna atmosfera i wsparcie

  • Wygodne i przyjazne miejsce pracy,

Informacje o firmie:

MW OLCZAK to firma działająca od prawie 30 lat w dziedzinie myjni warsztatowych i produktów chemicznych do urządzeń myjących. W tym czasie nawiązaliśmy owocną współpracę z ponad 4000 tysiącami podmiotów. W codziennej pracy stawiamy na ciągły rozwój, a przede wszystkim  uczciwość i odpowiedzialność oraz pozytywne relacje z klientami i pracownikami.

Zachęcamy do składania aplikacji Kandydatki i Kandydatów, którzy spełniają powyższe oczekiwania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny z działem rekrutacji pon-pt godz. 11-14 tel. 60*****80

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 787962692