2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wysoczka
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej z j. niemieckim Hjort Knudsen

Lokalizacja

Wysoczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest firmą z duńskim kapitałem, zatrudniającą niemal 700 pracowników, produkującą i eksportującą meble tapicerowane.

Dostarczamy fotele, sofy i łóżka do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii, Francji, USA i innych krajów.

www.hjortknudsen.pl

W związku z rozwojem na rynku niemieckim firma zatrudni na stanowisko

SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO

Miejsce pracy: Wysoczka/k. Piły

Zakres obowiązków:

·         obsługa procesów sprzedażowych i serwisowych,

·         kontakt telefoniczno-mailowy z klientem,

·         współpraca z pozostałymi działami w zakresie koordynacji napraw i dostaw mebli,

·         wsparcie procesów logistycznych.

Wymagania:

·         bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

·         mile widziana znajomość języka angielskiego,

·         bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

·         wykształcenie wyższe,

·         bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole,

·         dynamizm w działaniu,

·         mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego i znajomość standardów obsługi klienta.

Oferujemy:

·         umowa o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,

·         pracę w dynamicznym i prężnie rozwijającym się zespole specjalistów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka,  w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV w tytule maila podając RN/4/2024.

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Wysoczka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysoczka
ID: 916426005