2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kocmyrzów
Dodane Dzisiaj o 14:33

Specjalista ds. Sprzedaży - Dział Stolarki Okiennej

Lokalizacja

Kocmyrzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Spółka ,,Novator Dachy Okna Elewacje" jest liderem w sprzedaży detalicznej, oraz hurtowej pokryć dachowych, stolarki okiennej a także drzwi i bram. Jesteśmy Spółką Rodzinną, założoną po to, aby w duchu rodzinnej solidarności, pracowitości i branżowej zawziętości odnieść sukces jakim jest rozbudowa i stworzenie licznych miejsc pracy. Firma Novator to nie tylko lider ale przede wszystkim firma, w której najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy - działu Stolarki Okiennej oferujemy pracę na stanowiskach:

Specjalista ds. Sprzedaży - Dział Stolarka Okienna (Kraków i okolice)

Zadania:

- Aktywna sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klienta

- Fachowe oraz techniczne doradztwo

– pomoc klientowi w wyborze odpowiednich produktów

- Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

- Efektywna współpraca z przełożonym,

- Wsparcie innych pracowników działu w obszarze realizacji bieżących zadań - Realizacja stawianych zadań ilościowych i jakościowych

- Badanie nowych potrzeb klientów, zachowań konkurencji i trendów rynkowych

W zamian za Twoje umiejętności :

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem

- Umiejętności technicznego i analitycznego myślenia

- Znajomość produktów – będzie dodatkowym atutem

- Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

- Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalne

- Otwartość na nową wiedzę i chęć podnoszenia kwalifikacji

- Determinacji na odniesienie sukcesu zawodowego

Gwarantujemy:

-Stabilną pracę w firmie będącej ogólnopolskim liderem w dystrybucji markowych produktów

- Ciekawą i rozwojową pracę w oparciu o dynamikę zmian zachodzącą na rynku

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Niezbędne Narzędzia w tym Samochód, telefon, laptop,

- Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet

Lokalizacja

Kocmyrzów,

Małopolskie

Małopolskie, Kocmyrzów
ID: 904786526