2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Osowa
Parleto
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży / Doradca Klienta B2B

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Praca zdalna

Poszukujemy ambitnego sprzedawcy, który pomoże klientom B2B z branży TSL w usprawnieniu ich pracy. Twórz z nami innowacyjne oprogramowanie (SaaS) do zarządzania transportem. Dołącz do naszego zespołu!

Przykładowe zadania:

  • Rozpoznasz potrzeby naszych klientów (telefon, mail)

  • Doradzisz odpowiednie rozwiązania

  • Poprowadzisz prezentacje programu CargoLink (spotkania wideo)

  • Wstępnie ocenisz pozyskane leady

  • Skoordynujesz proces kontaktu z klientem

  • Pomożesz w rozwoju oprogramowania, informując zespół o nowych potrzebach klientów

  • Zaproponujesz i wspólnie z zespołem zrealizujesz usprawnienia w procesie sprzedaży

  • Opiszesz przebieg komunikacji z klientem w autorskim CRM-ie

Poszukiwane cechy i umiejętności:

  • Trafnie rozpoznajesz potrzeby klientów

  • Dla Ciebie szklanka jest do połowy pełna

  • Inni postrzegają Cię jako osobę asertywną

  • Systematycznie pozyskujesz i testujesz nową wiedzę

  • Lubisz rozmawiać i poznawać ludzi

  • Wykorzystujesz język korzyści

  • Wytrwale pracujesz do osiągnięcia efektów

  • Biegle posługujesz się językiem polskim

  • Najlepiej czujesz się, kiedy przechodzisz do działania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów SaaS (Software as a Service)

  • Znajomość branży TSL (transport, spedycja, logistyka — to nasi klienci)

To oferujemy:

  • Satysfakcję ze swojej pracy oraz wpływ na rozwój firmy i zespołu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie niezależne od dynamiki i sezonowości rynku

  • Przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw — chętnie dzielimy się pomysłami i je wdrażamy

  • Pracę w firmie o strukturze opartej na partnerstwie i współpracy (tzw. płaskiej)

  • Zgrany zespół zdolnych i pomocnych osób bez parcia na prestiż i pozycję

  • Możliwość rozwoju w zakresie sales/marketing automation oraz sprzedaży rozwiązań IT

  • Szczerą i swobodną komunikację w zespole

  • Skupienie na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań — nie szybkości i deadline’ach

  • Stabilną pracę w oparciu o wybraną formę umowy (po okresie próbnym)

Czekamy na Twoją aplikację za pośrednictwem naszego systemu, dostępnego pod przyciskiem „Aplikuj”. Ułatwi to znacząco komunikację i przyspieszy analizę Twojej kandydatury.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 916639052