2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębniki
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży - Dekke Kraków

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Centrum Pokryć Dachowych Dekke Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jest wiodącym sprzedawcą pokryć dachowych na rynku małopolskim i podkarpackim. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Dachy skośne

Dachy płaskie

Elewacje

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- prezentowanie oferty i sprzedaż produktów oferowanych przez naszą firmę klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom budowlanym, firmom dekarskim,

- budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami, zwłaszcza z firmami dekarskimi i firmami budowlanymi,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

Kandydatów na to stanowisko powinna charakteryzować łatwość nawiązywania kontaktów oraz komunikatywność. Szczególnie istotne są takie cechy jak samodyscyplina, orientacja na cel i motywacja. Oczekujemy minimum średniego wykształcenia.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- telefon,

- usystematyzowaną wiedzę konieczną do wykonywania pracy,

- opiekuna w początkowym okresie zatrudnienia, który nauczy Cię naszej kultury organizacyjnej oraz przekaże niezbędną wiedzę,

- dobrą atmosferę w codziennym miejscu pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Kandydaci zainteresowani pracą w naszej firmie proszeni są o przesłanie swoich aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorami Państwa danych osobowych jest DEKKE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Krakowie, 30-393 Kraków, ul. Babińskiego 65.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Państwa danych lub chcą Państwo zrealizować swoje uprawnienia z nim związane, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych powołanym w spółce.

Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie odpowiednich postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”, tj.: w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)

Okres przechowywania Państwa danych osobowych trwa nie dłużej niż 3 miesiące po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych również w przyszłości, nie dłużej jednak niż istnieje potencjalna możliwość zatrudnienia osoby lub podjęcia z nią współpracy.

Wobec Administratora można zrealizować swoje prawo do: żądania dostępu do danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania (zwłaszcza wobec profilowania), sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania. W przypadku, w którym podstawą przetwarzania jest zgoda, w związku z jej dobrowolnością, można ją w każdym momencie wycofać. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność przetwarzania z prawem, dokonanego przed jej wycofaniem. W celu realizacji wymienionych uprawnień prosimy o kontakt z Administratorem bezpośrednio lub za pomocą Inspektora Ochrony Danych, do którego kontakt został podany powyżej.

Jeśli uznają Państwo, że przetwarzając Państwa dane osobowe naruszono przepisy RODO, mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 814820543