2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubuskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży – Branża meblowa - język niemiecki wymagany

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Radon Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, produkcji mebli i aranżacji wnętrz. Główne biuro oraz zakład produkcyjny Radonu o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze. Dodatkowo, Radon jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi.

Radon Sp. z o.o. obecnie prowadzi rekrutację dla niemieckiej partnerskiej spółki

Collection C collection-c.de na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Manager  z biegłą znajomością języka niemieckiego – Branża Meblowa

Miejsce pracy : Zielona Góra

Zakres obowiązków:

·         Realizacja planów sprzedażowych

·         Nawiązanie i utrzymanie trwałych relacji z kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych klientów

·         Przygotowanie ofert sprzedażowych

·         Negocjowanie warunków handlowych oraz przygotowanie umów

·         Monitorowanie rynku i działań konkurencji

·         Sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań

Wymagania:

·         Biegła znajomość języka niemieckiego  - warunek konieczny

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży mebli

·         Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość, łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu kontaktów

·         Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

·         Nastawienie na realizację zadań i skuteczność w osiąganiu celów

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Znajomość MS Office, w szczególności Excel

·         Znajomość rynku niemieckiego

·         Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premiowania oparty o realizację wyznaczonych celów

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

Kandydatów prosimy o aplikowanie za pośrednictwem OLX lub kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu: +48**********68

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 844654609