2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Nadarzyn
Dodane 24 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży/ Asystent ds. sprzedaży /

Wynagrodzenie

4 500 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Rozwijająca się firma rodzinna z okolic Nadarzyna (wieś Wolica) zajmująca się sprzedażą materiałów z metali nieżelaznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista Asystent ds. sprzedaży

  Główne obowiązki:

  • wsparcie działu sprzedaży (praca w programie wfmag)

  • kontrola nad przebiegiem dokumentów,

  • przygotowywanie ofert według zestawienia handlowców

  • współpraca z magazynem i kierowcami

  • kreowanie współpracy ze stałymi odbiorcami

  • wystawienia dokumentów transportowych (listy przewoazowe)

Wymagania:

        wykształcenie min. średnie,

·        znajomość pakietu MS Office, Exel, Outloock,

·        łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·        doświadczenie nie wymagane

·        zdyscyplinowany tryb pracy

 Mile widziane:

·        praca w systemie wf-mag,

·        umiejętność obsługi portali aukcyjnych

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • Elastyczne godziny pracy

  • pracę w rodzinnej atmosferze

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość nabrania doświadczenia i nauki na początku kariery zawodowej

.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojej aplikacji przez portal OLX, lub kontaktu mailowego, lub telefonicznego.

Dodatkowo dla osób z poza Warszawy możemy zapewnić możliwość zamieszkania. Nasza firma EKRO posiada nowe zaplecze socjalne z niezależnym mieszkaniem (własna kuchnia i łazienka).

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 623285855