2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gostyń
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży Allegro / e-commerce

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Specjalista ds. sprzedaży Allegro

Obsługa Droopshipping

Import towaru z Chin

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie aktywności w zakresie platformy marketplace Allegro

  • Tworzenie ofert na portalu Allegro – znajomość programu graficznego, łatwość pisania opisów

  • Rozwój sprzedaży na kontach, stałe monitorowanie miejsca na listingu z naszymi ofertami oraz ofertami konkurencji

  • Pomoc przy bieżących dodatkowych zadaniach wynikających z rozwoju sklepu internetowego:obsługa klienta (telefon i korespondencja mailowa)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza z zakresu funkcjonowania marketplace Allegro

  • Łatwość w pisaniu sprzedażowych treści i ofert

  • Znajomość Photoshop bądź innego programu graficznego (mile widziane)

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 918782298