2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Żary
Dodane Dzisiaj o 09:52

Specjalista ds. pozyskiwania klientów

Wynagrodzenie

4 200 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Agencja Pracy Service Jobs obecnie poszukuje Specjalisty ds. Pozyskiwania klientów

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawym zespole

  • Wynagrodzenie stałe plus system premiowy uzależniony od wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego i klarowną ścieżkę kariery

  • Narzędzie niezbędne do wykonywania pracy

    Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (sprzedaż i obsługa klienta)

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych rozmów handlowych

  • Biegła obsługa komputera i pakietu Office

  • Zaangażowanie, samodzielność oraz samodyscyplina

  • Punktualność i odpowiedzialność

Twoje obowiązki:

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi i budowanie trwałych relacji z klientami

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie relacji biznesowych

  • Analiza potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań

  • Dbanie o pozytywny wizerunek i reputację firmy

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, jesteś samodzielny, zaangażowany oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania!

Agencja Pracy Service Jobs

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 915202323