2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Międzyrzec Podlaski
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. SPRZEDAŻY

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

BT-AUTO Sp. z o.o., z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim zatrudni natychmiast pracownika na stanowisko:

Zakres: Sprzedaż części do naczep i zabudów

Oczekiwania:

- pełna dyspozycyjność;

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- dokładność, rzetelność, cierpliwość,

- prawo jazdy kat. B,

- swobodne posługiwanie się komputerem,

- umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane, ale nie konieczne:

-        Doświadczenie w pracy

-        Znajomość innych języków obcych

  • wykształcenie techniczne

Zapewniamy:

-        Wdrożenie w obowiązki;

-        Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premia);

-        Szkolenia i możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do dnia 19.05.2024r. życiorysu oraz listu motywacyjnego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 914446924