2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Legnica
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Naszym klientem jest firma obecna na rynku od ponad 30 lat i specjalizująca się w zakresie protetyki słuchu. Nasz klient zatrudnia ponad 100 protetyków na terenie całego kraju, którzy zajmują się pracą z osobami z niedosłuchem i dobraniem aparatów słuchowych najlepiej spełniających potrzeby swoich klientów. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż aparatów słuchowych, poprzez dobór najlepszego rozwiązania dla klienta,

  • Przeprowadzanie badania słuchu pacjenta,

  • Budowanie wizerunku firmy na rynku lokalnym,

  • Promowanie marki na rynku lokalnym oraz budowanie świadomości marki,

  • Obsługę klienta na etapie sprzedaży i po sprzedaży.

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w zakresie pracy z klientem,

  • Kompetencje w obszarze pozyskiwania klienta i budowania świadomości marki,

  • Umiejętność słuchanie i prowadzenia rozmowy z klientem,

  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za wykonywane zadania

  • Wysokie standardy własne w zakresie pracy z klientem i obsługi klienta

  • Nastawienie na realizację celów

  • Wykształcenie w kierunku protetyki słuchu i doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stała praca w formie umowy o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Stałe godziny pracy 8:00-16:00,

  • System szkoleń wewnętrznych w tym uprawnienia w zakresie protetyki słuchu w przypadku kandydatów nie posiadających takich kompetencji.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 911885723