2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Polenergia Fotowoltaika
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Działania sprzedażowe w największej organizacji OZE w Polsce

  • Doradztwo w zakresie energetyki

  • Kontakt telefoniczny oraz sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu

  • Praca na gotowej bazie Klientów

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami Biznesowymi

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Samodzielność oraz chęć podejmowania wyzwań

  • Determinacja oraz ponadprzeciętna wytrwałość w dążeniu do celu

To oferujemy:

  • Stabilną podstawę + nieograniczone prowizje sprzedażowe

  • Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel :)

  • Narzędzie niezbędne do pracy - telefon, laptop, iPad

  • Doświadczonego Managera, na którego zawsze możesz liczyć

  • Możliwość rozwoju w najbardziej „gorącej: branży, stabilnej organizacji, będącej absolutnym liderem rynku

  • Multisport, MultiLife, opieka medyczną

  • Zajęcia z j. Angielskiego w ramach godzin pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 890224417