2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Fabryczna
AB Bechcicki
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998r. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław ul Średzka

Zadania na stanowisku:

  • profesjonalna obsługa Klientów i budowanie z nimi pozytywnych relacji handlowych

  • doradztwo produktowe i współpraca z dostawcami

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej

  • tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta

  • zamawianie towaru i nadzór nad realizacją dostaw

Wymagamy:

  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane o profilu budowlanym)

  • podstawowa znajomość środowiska MS Office (Excel, Word)

  • inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • otwartość, komunikatywność i kultura osobista

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym i/lub doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • możliwość awansów

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

  • kartę Multisport dla pracowników i członków ich rodzin

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • program rekomendacji

  • zniżki na zakup produktów dostępnych w ofercie firmy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 901073874