2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, która będzie odpowiedzialna za rozwijanie naszej działalności handlowej. Kandydat będzie pracować w dynamicznym środowisku, dbając o pozyskiwanie nowych klientów, zarządzanie relacjami z obecnymi klientami oraz realizację celów sprzedażowych.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne poszukiwanie okazji biznesowych.

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.

  • Monitorowanie rynku oraz identyfikacja nowych trendów i możliwości biznesowych.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Regularne raportowanie działalności handlowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży SaaS (oprogramowanie).

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń.

  • Atrakcyjny system wynagradzania (baza + prowizja).

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych.

  • Elastyczny czas pracy.

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku oraz masz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych, to ta praca jest dla Ciebie!

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: job(at)ampliapps.com

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 899666056