2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Osina Mała
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osina Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą

  • znajomości rynki i branży, które będą dodatkowym atutem

  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjno - handlowych

  • nastawienia na cel i skuteczność działania

  • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Opis stanowiska pracy:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów handlowych

  • utrzymywanie dobrych relacji oraz rozwijanie współpracy z klientami już istniejącymi

  • przygotowywanie ofert oraz umów handlowych w oparciu o standardy firmy zgodnie z potrzebami klienta

  • negocjowanie umów oraz warunków handlowych

  • monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji

  • dbanie o najwyższy standard obsługi klienta oraz pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • ciekawą w pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

Zapraszamy do kontaktu !

Lokalizacja

Osina Mała,

Łódzkie

Łódzkie, Osina Mała
ID: 918442233