2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podlaskie
  6. Spedycja - Białystok
  7. Spedycja - Bojary
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. spedycji

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma spedycyjna #BAGAT poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. spedycji.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie i negocjowanie umów z przewoźnikami w celu zapewnienia terminowej dostawy towarów.

  • Monitorowanie pracy przewoźników oraz zapewnienie zgodności z ustalonymi standardami jakościowymi i procedurami.

  • Optymalizacja kosztów transportu poprzez skuteczne zarządzanie trasami i wybór najlepszych rozwiązań logistycznych.

  • Koordynacja działań między spedytorem a handlowcem w celu zapewnienia płynnej realizacji zamówień.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem spedycyjnym oraz dbanie o zachowanie wszystkich niezbędnych procedur i regulacji prawnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Spedytora lub w dziedzinie logistyki, ze szczególnym naciskiem na współpracę z przewoźnikami.

  • Znajomość rynku transportowego oraz umiejętność negocjacji.

  • Znajomość topografii Europy

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji biznesowych.

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w warunkach dynamicznych sytuacji logistycznych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie oparte o umowę o pracę (na życzenie możliwość innej formy zatrudnienia)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznym środowisku pracy.

  • Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny oraz pakiet sportowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "Aplikacja na stanowisko: Specjalista ds. spedycji".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje.

Dołącz do #BAGATteam!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 916923389