2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ochota
Dodane Dzisiaj o 13:01

Specjalista ds. serwisu systemów CCTV, SSWiN, KD, SAP

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma RBS Media Sp. z o.o. specjalizująca się w branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. serwisu systemów CCTV, SSWiN, KD, SAP

 Zakres obowiązków

  • Instalowanie, uruchamianie, programowanie oraz serwisowanie w/w systemów,

  • Wdrażanie i administrowanie systemami oraz dedykowanym oprogramowaniem,

  • Diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii,

  • Zapewnienie wsparcia technicznego i szkoleń dla użytkowników,

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczych,

  • Poszerzanie wiedzy na temat systemów wchodzących w zakres działalności firmy.

  • Wizje lokalne u klientów

  • Praca w terenie na obszarze województwa.

Wymagania

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,

  • Dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność, inicjatywa,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Chęć do zdobywania wiedzy i pozyskiwania nowych umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B.

 Mile widziane

  • Doświadczenie w instalacjach systemów niskoprądowych CCTV, SWIN, SAP

  • Uprawnienia elektryczne SEP E/D do 1 kV

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznych

Oferujemy

  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,

  • System jednozmianowy od poniedziałku do piątku, zadaniowy czas pracy,

  • Przyjazną atmosferę i partnerskie relacje w pracy zespołowej,

  • Możliwość rozwoju osobistego, w tym dostęp do szkoleń zewnętrznych,

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie,

  • Pakiet socjalny z ZFŚS,

  • Pakiet benefitów dofinansowywanych przez pracodawcę, Karty Multisport

  • Niezbędne wyposażenie stanowiska.

Do przysyłanych dokumentów aplikacyjnych  prosimy o załączenie poniższej zgody.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE... (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.),

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych RBS Media Sp. z o.o.  z siedzibą ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec,

dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918241111