2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Bielany Wrocławskie
VIDIS SA
Dodane Dzisiaj o 14:06

Specjalista ds. serwisu i instalacji AV

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

  • SPECJALISTA DS. SERWISU I INSTALACJI AV

  • Twój zakres obowiązków:

    ·        Naprawa urządzeń elektronicznych dostarczanych do serwisu (monitory interaktywne, projektory, sprzęt audio)

    ·        Zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych (telefoniczne, e-mailowe wsparcie klientów)

    ·        Kompleksowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych·

    .       Prowadzenie dokumentacji technicznej i zamawianie części zamiennych

    ·        Raportowanie napraw gwarancyjnych u dostawców

    ·        Wsparcie działu instalacji AV (okazjonalne wyjazdy na montaże)

    ·        Wsparcie działu administracji, floty i magazynu w razie potrzeb

  • Nasze wymagania:

    ·        Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok

    ·        Wykształcenie średnie, kierunkowe ( elektronika, informatyka, elektryka)

    ·        Prawo jazdy kat.B

    ·        Obsługa elektronarzędzi

    ·        Gotowość do okazjonalnych wyjazdów na montaż instalacji na terenie kraju

    ·        Język angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej produktów, min. A2

    ·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    ·        Znajomość pakietu Office

    Mile widziane:

    ·        Uprawnienia SEP E1 ( w razie braku zapewniamy niezbędne szkolenie)

    ·        Znajomość programu SAP

  • To oferujemy:

    ·        Wsparcie i wdrożenie w nową rolę

    ·        Pakiet szkoleń stanowiskowych

    ·        Stabilne zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę

    ·        Partnerskie relacje, współpracę w zespole i przyjazną atmosferę

    • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do szkoleń, pakiety świadczeń socjalnych, pożyczki firmowe na atrakcyjnych warunkach) po okresie próbnym

    • Atrakcyjny apartament w Karpaczu do dyspozycji pracowników

    • Pożyczki firmowe na atrakcyjnych warunkach

    • Dofinansowanie do startów firmowych w imprezach sportowych (np. biegi przeszkodowe, gokarty)

    • Wartościowe kursy dla pracowników (np. bezpieczna jazda, pierwsza pomoc)

    • Imprezy integracyjne, pikniki rodzinne.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 914665730