2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozliczeń najmu

Wynagrodzenie

5 385 - 5 678 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Home Brand świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na najem. Nasz klucz do sukcesu stanowi zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. rozliczeń najmu.

Obowiązki:

  • kontakt z klientami firmy, w tym w szczególności z najemcami i właścicielami mieszkań

  • prowadzenie kartotek nieruchomości

  • tworzenie raportów

  • zarządzanie oraz archiwizacja korespondencji i dokumentacji

  • wykonywanie rozliczeń miesięcznych

  • sporządzanie i wypełnianie umów, protokołów, pism urzędowych i innych dokumentów związanych z nieruchomościami

  • nadzorowanie bieżących spraw administracyjnych związanych z nieruchomością

Wymagania:

  • zdolność analitycznego myślenia

  • swoboda w pracy z obliczeniami

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word i Excel

  • podstawowa znajomość zasad i kryteriów wypłaty wynagrodzeń

  • skrupulatność i dokładność

  • terminowość wykonywania zadań

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny jest na umowie zlecenie)

  • pracę od pon. do pt. w godzinach 8:30-16:30

  • mile widziana osoba ze statusem studenta

  • wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym biurowcu

  • pakiet szkoleń

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobywania wiedzy

  • ciekawą, dynamiczną i rozwojową pracę

  • niezbędne narzędzia wraz z infrastrukturą

  • możliwość awansu

  • wyjazdy integracyjne

  • absolutny brak nudy i rutyny :)

Osoby starające się o pracę prosimy o przesyłanie CV z aktualną fotografią wraz z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 862536712