2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Płock
Budmat
Dodane 29 maja 2024

Specjalista ds. rozliczeń finansowych

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • komunikacja z instytucjami finansowymi w zakresie pozyskiwania źródeł finansowania oraz ich obsługi

  • raportowanie wyników firmy oraz informowanie o projektach inwestycyjnych i bieżącej sytuacji rynkowej

  • monitorowanie poprawnej obsługi zobowiązań kredytowych i leasingowych,

  • sporządzanie analiz i projekcji finansowych na potrzeby firmy i banków

  • obsługa ubezpieczeń majątkowych oraz komunikacyjnych firmy

  • bieżąca współpraca z działem finansowym, księgowym i handlowym

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 3 letnie w dziale finansowym

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne ( specjalność bankowość i finanse - mile widziana)

  • znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

  • znajomość rynku finansowego i kapitałowego

  • znajomość Excel w stopniu zaawansowanym

  • zainteresowania makroekonomią i gospodarką

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z 30 letnim doświadczeniem w ambitnym zespole i międzynarodowym środowisku

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko wraz z narzędziami niezbędnymi do pracy, możliwość doskonalenia i rozwoju

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 918461780