2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym oraz  formalnym

  • ewidencjonowanie kosztów projektu

  • porządkowanie kosztów zgodnie ze budżetem projektu

  • sporządzanie wynagrodzeń i naliczanie stypendiów

·         współpraca z Instytucjami Pośredniczącymi/Zarządzającymi oraz wewnętrznym działem merytorycznym

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów współfinansowanych z środków unijnych (minimum 2 lata)

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość specyfiki pracy w środowisku projektowym

  • mile widziana znajomość programu księgowego Comarch Optima lub gotowość szybkiej nauki oraz wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w Funduszy Europejskich na lata 2021-2027

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • przyjazną atmosferę pracy w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole

  • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie merytoryczne

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914655360