2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Praga-Północ
Dodane 09 maja 2024

Specjalista ds. Rezerwacji

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa hotelowa HSP Management (operator Szczawnica Park Resort & Spa oraz Termy Karkonosze Resort & Spa) poszukują do swojego biura w Warszawie Specjalisty ds. Rezerwacji.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż telefoniczna i mailowa usług hotelowych i zakładanie rezerwacji indywidualnych zgodnie z procedurami,

  • profesjonalne udzielanie informacji o ofercie hotelu, promocjach i dostępnych usługach,

  • ścisła współpraca z recepcją i innymi działami w hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa,

  • terminowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oczekiwania

  • doświadczenie w telefonicznej i mailowej obsłudze gościa,

  • podstawowa znajomość technik sprzedaży i chęć do nauki,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywność, kreatywność, zdolności organizacyjne,

  • wysoka kultura osobista.

Zapewniamy

  • umowę o pracę,

  • dzienny tryb pracy,

  • możliwość rozwoju,

  • stabilność zatrudnienia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 915784854