2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Pobierowo
Dodane 19 maja 2024

Specjalista ds remontow

Lokalizacja

Pobierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego Specjalisty ds. remontów i konserwacji, który podejmie się prac przy utrzymaniu i modernizacji naszego ośrodka wypoczynkowego nad morzem.

Zakres obowiązków:

- Bieżąca konserwacja budynków i infrastruktury (elektryka, stolarka, hydraulika, TV, inne)

- Planowanie i koordynacja prac remontowych i konserwacyjnych na terenie ośrodka.

- Wykonywanie prostych robót budowlanych

- Nadzór nad przebiegiem prac remontowych, kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót.

- Współpraca z podwykonawcami oraz nadzór nad ich pracą.

- Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

- Przygotowywanie kosztorysów i harmonogramów prac.

Wymagania:

- Doświadczenie w przeprowadzaniu remontów lub konserwacji budynków.

- Znajomość technik i technologii budowlanych.

- Umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji technicznej.

- Doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

- Prawo jazdy kat. B.

- Mile widziana umiejętność pracy w zespole i samodzielność.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

- Pracę w przyjaznym i malowniczym otoczeniu nad morzem.

- Zakwaterowanie na terenie ośrodka oraz w sezonie pełne wyżywienie

Zapraszamy do aplikowania!

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem Polana Łukęcin

Lokalizacja

Pobierowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pobierowo
ID: 919413422