2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Śląskie
  6. Rekrutacja - Katowice
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Human Work Logistic Sp. z o.o.
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. Rekrutacji. Praca Biurowa

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do dynamicznie rozwijającej się firmy szukamy aktywnych i gotowych do podjęcia inicjatywy pracowników! Jeżeli masz doświadczenie w zakresie rekrutacji, realizujesz postawione zadania, chcesz współpracować z międzynarodowymi firmami - zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + premia

  • karta Multisport Plus

  • praca od 09:00 - 17:00 w komfortowym, nowoczesnym biurze we Wrocławiu.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie pracowników z innych krajów na różne wakaty.

  • Współpraca z partnerami zagranicznymi pod kątem rekrutacji na określone stanowiska;

  • Aktywne poszukiwanie nowych partnerów zagranicznych;

  • Kontakt z liderami i koordynatorami projektów;

Wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników z innych krajów;

  • Wiedza na temat legalizacji pracy obcokrajowców w Polsce (mile widziane);

  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego (warunek konieczny), języka angielskiego (mile widziane);

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenie sobie z dynamicznie zmieniającą się sytuacją;

  • Orientacja na cel, chęć rozwoju zawodowego;

Czekamy na Twoje CV!

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Human Work Logistic Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Henryka Dulęby 5 . Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres mailowy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 916909366