2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Praga-Południe
Dodane 27 maja 2024

Rekruter/ Specjalista ds. rekrutacji - pełny etat w Agencji HR

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Specjalista ds. Rekrutacji w Agencji Rekrutacyjnej LEVEL WORK

Jesteś gotów do nowego wyzwania? Pragniesz rozwijać się w dziedzinie rekrutacji i budować relacje z kandydatami i klientami? Jeśli tak, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Lokalizacja: Warszawa Praga Południe ( ul. Grochowska 306/308 )

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe i samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, realizowanie działań związanych z marketingiem rekrutacyjnym oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami.

Wymagania:

  • rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji (niski, średni i wyższy szczebel)

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (forma zaoczna).

  • samodzielność, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie z elastyczną formą współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb.

  • wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o atrakcyjny system premiowy.

  • niezbędne narzędzia pracy zapewniające efektywne wykonywanie obowiązków.

  • dogodną lokalizacje biura - okolice dw. Wschodniego i Stadionu Narodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez opcje aplikuj

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918316561