2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bielany
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. Realizacji Umów i Obsługi Klienta

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się odbiorem i przetwarzaniem odpadów, działająca od 1993 roku, zatrudniająca około 250 pracowników, poszukuje kandydatów na stanowisko:

 ZADANIA:

  • Przygotowywanie i wprowadzanie umów sprzedaży,

  • Obsługa oraz rozliczanie obowiązujących umów z klientami,

  • Sporządzanie pism, zestawień i raportów,

  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, logistyki oraz księgowości w zakresie kompleksowej obsługi klienta,

  • Kompletacja dokumentacji związanej z realizacją umów,

  • Nadzór nad realizacją umów,

  • Wystawianie faktur VAT,

  • Bieżąca obsługa Klienta (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa).

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (może być w trakcie nauki),

  • Dyspozycyjność, sumienność, kreatywność,

  • Miłe usposobienie,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

 OFERUJEMY:

  • Pracę na terenie dzielnicy Bielany przy ul. Wólczyńskiej 249,

  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie,

  • Dobre warunki pracy,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w doświadczonym zespole,

  • Wynagrodzenie ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej (wysokość uzależniona od doświadczenia),

  • Ubezpieczenie dodatkowe na preferencyjnych warunkach.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 579461839