2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Nysa
Dodane 13 maja 2024

Specjalista ds. realizacji inwestycji deweloperskich

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma TRIOBUD INVESTMENTS Sp. z o.o. rozwija projekty w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz mieszkaniowym – deweloperskim oraz świadczy usługi nadzoru inwestorskiego, inżyniera kontraktu, inwestora zastępczego oraz rozwija swoje projekty w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz mieszkaniowym – deweloperskim. Zarządzamy inwestycjami budowlanymi przez cały okres realizacji inwestycji - od etapu planowania, aż do oddania obiektu do użytkowania. Współpracujemy z projektantami, inspektorami nadzoru inwestorskiego poszczególnych branż, firmami wykonawczymi. Pracujemy zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i firm oraz instytucji państwowych. Z związku z dynamicznym rozwojem firmy dążymy do zbudowania profesjonalnego i zaangażowanego zespołu, dlatego też poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie obiegu informacji i dokumentów pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego;

  • koordynacja procesu projektowego;

  • przygotowanie, opracowanie i pozyskiwanie od podmiotów zewnętrznych dokumentacji na potrzeby inwestycji realizowanych przez spółkę;

  • organizacja narad budowy oraz innych spotkań z uczestnikami procesu budowlanego;

  • opracowywanie treści pism, protokołów, notatek z narad budowy, cyklicznych raportów, umów z podwykonawcami, prezentacji itp.;

  • weryfikacja protokołów przerobowych i dokumentacji budowy;

  • weryfikacja wniosków materiałowych oraz kompletności dokumentacji powykonawczej;

  • wsparcie weryfikacji zaawansowania prac budowlanych oraz prawidłowości zastosowanych rozwiązań technicznych i materiałów budowlanych;

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i warunkami technicznymi,

  • budowanie bazy podwykonawców do współpracy, a także materiałów niezbędnych do realizacji budowy wraz z koordynacją procesów zamawiania i dostaw poszczególnych asortymentów,

  • stałe wsparcie Zarządu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych działań, w tym prowadzenie analiz budżetowych,

  • dbanie o pozytywny wizerunek spółki i budowa relacji z partnerami

  • współpraca z Inwestorem, projektantami, kierownictwem budowy, geodetami, geologami i innymi zespołami technicznymi.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze budownictwo, architektury lub pokrewne;

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • wiedza z zakresu zarządzania projektem i/lub zarządzania procesem,

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej oraz identyfikowania błędów projektowych,

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,

  • obsługa programów typu CAD, pakiet Office, MS Project, Norma Pro,

  • obsługa urządzeń biurowych (skaner, drukarki, ploter itp.),

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Oferujemy:

  • umowa o pracę / umowa B2B,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od doświadczenia zawodowego,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach,

  • catering firmowy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • służbowy laptop, telefon, samochód.

Zapraszamy do przesyłania CV wraz z informacją na temat oczekiwanej wysokości wynagrodzenia.

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 918150498