2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Posądza
Dodane 01 maja 2024

specjalista ds.R&D

Lokalizacja

Posądza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

BEZGLUTEN SP. Z O.O.

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od 20 lat. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym nowoczesnym zakładzie, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo-wdrożeniowe. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. BADAŃ I ROZWOJU

 Miejsce pracy: Posądza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Projektowanie nowych produktów, wprowadzenie do produkcji

·         Przeprowadzenie prób technologicznych laboratoryjnych oraz w warunkach produkcyjnych

·         Panel sensoryczny

·         Modyfikacja istniejących receptur

·         Pomoc w utrzymaniu i monitorowaniu Systemu Bezpieczeństwa Żywności

·         Poszukiwanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, celem optymalizacji produkcji pod kątem czasu lub wydajności

·         Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych

·         Utrzymanie w czystości urządzeń, narzędzi oraz stanowiska pracy

·         Regularne uzupełnianie dokumentacji i formularzy

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe – technolog żywności i żywienia człowieka

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów z zakresu prawa żywnościowego

  • Mile widziana znajomość norm i systemów, a w szczególności BRC i IFS

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, inicjatywa i chęć samodzielnego działania

  • Chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  OFERUJEMY:

·         Ciekawą pracę  w systemie zmianowym w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

·         Możliwość uczestnictwa w kursie języka angielskiego

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Możliwość rozwoju zawodowego

 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bezgluten Sp. z o.o. z siedzibą w Posądzy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bezgluten Sp. z o.o. z siedzibą w Posądzy, Posądza 128. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Posądza,

Małopolskie

Małopolskie, Posądza
ID: 914118800