2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Pomorskie
  5. Badania i rozwój - Stare Pole
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. R&D

Lokalizacja

Stare Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Elstar Fats Sp. z o.o., producent i dostawca wysokiej jakości tłuszczów roślinnych dla przemysłu spożywczego, w związku z rozwojem firmy, poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. R&D

Opis stanowiska:

  • Kontrola prawidłowego przebiegu procesów technologicznych oraz wnioskowanie zmian zmierzających do usprawnień,

  • Opracowywanie receptur i specyfikacji dla nowych produktów oraz ulepszanie już istniejących,

  • Koordynacja prac projektowych związanych z nowymi produktami i procesami technologicznymi,

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych,

  • Sporządzanie kart produktów oraz specyfikacji,

    Wymagania:

  • Znajomość przepisów związanych z prawem żywnościowym,

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub technologia żywności,

  • Wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i zapewnienia jakości,

  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Do CV należy obowiązkowo załączyć zgodę oraz potwierdzić zapoznanie się z klauzulą informacyjną, którą należy pobrać tutaj:

https:// drive.google.com/file/d/1unvvYK1andu93dm8wSNC09gHanU4hPG2/view?usp=sharing

*po http:// usunąć spację !

Lokalizacja

Stare Pole,

Pomorskie

Pomorskie, Stare Pole
ID: 901979179